001.jpg
Start arrow Cennik wynajmu sal
Cennik wynajmu sal Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Zwierzchowski   
17.01.2013.

Wykaz sal w dyspozycji administracji centralnej wraz ze stawkami za używanie dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz na cele nie zwi±zane z prowadzeniem zajęć dydaktycznych.

 Tytuł

Pobierz

Formularz wynajmu sal w budynkach campusu centralnego UW

RTF

RTF

Adres / nr salistawka zł za godzinę dla jednostek organizacyjnych UW
bez mediówz mediami
Audytorium Maximum
Sala im. A. Mickiewicza82,30100,90
Sala A22,6026,60
Sala B22,6026,60
Sala C22,6026,60
Sala D22,6026,60
Sala E6,407,30
Sala F5,005,50
Pałac Kazimierzowski
Sala 7 im. Brudzińskiego17,2019,50
Sala 1511,8012,80
Hol przed Sal± Złot±23,9025,50
Pałac Tyszkiewiczów Potockich
Sala Balowa29,1030,90
Sala Bilardowa20,6022,10
Sala Narożna
26,30
27,50
Budynek Starej Biblioteki
Sala 10615,1018,40
Sala 30816,6020,40
Audytorium60,3074,70
Sala 20715,2018,60
Sala 2099,5010,30
Sala 1119,0010,90
Sala 11212,0014,10
Sala 1139,6011,10
Sala 1149,0010,40
Sala 11512,1014,20
Sala 1169,1011,00
Sala 2119,1011,00
Sala 21212,0014,10
Sala 2136,307,80
Sala 2149,0010,40
Sala 21512,0014,20
Sala 2169,2011,20
Sala 20515,1018,50
Parter hol główny i boczne42,2052,40
I piętro hol17,1021,30
Sala 10514,9018,20
Sala 10713,6016,90
Sala 105+10819,0023,30
Sala 107+10918,9023,20
d.CIUW
Sala wykładowa ogólna17,0020,20
ul. Karowa 18
Sala 2012,603,30
Sala 4033,704,80
Sala 4043,607,40
Sala 4052,002,30

 

Cennik sal wynajmowanych na cele nie zwi±zane z prowadzeniem zajęć dydaktycznych
Nazwa budynku i pomieszczenia Pow m2 Ilo¶ć
osób
Stawka zł/godz
Pałac Tyszkiewiczów - Potockich
Sala Balowa86120250
Sala Bilardowa67

80

150
Pałac Kazimierzowski
Sala im. Józefa
Brudzińskiego
105110170
Audytorium Maximum
Aula im. Adama Mickiewicza z balkonem
636859400
Aula im. Adama Mickiewicza bez balkonu497559300
Aule A,B,C,D140180150
Sala E
303020
Sala F
172015
Sala konferencyjna BG
291415
Budynek d. Centrum Informatycznego
Sala Konferencyjna nr 106136120100
Pozostałe sale konferencyjne40
Stara Biblioteka Uniwersytecka
Aula362376350
Aula + kabina dla tłumaczy
370376375
Aula + 2 kabiny dla tłumaczy377376400
Hol główny270250150
Sala 1058348120
Sala 105 + 108
11060150
Sala 1068448120
Sala 1078372120
Sala 107+10911090150
Sala 111 475050
Sala 112
545050
Sala 113
394050
Sala 114 354050
Sala 115 545050
Sala 116
4850
50
Sala 2058572120
Sala 2078572120
Sala 209 - 12 stanowisk komp.
2212100
Sala 211 485050
Sala 212
545050
Sala 213
394050
Sala 214 364050
Sala 215
495050
Sala 216
495050
Sala 308946570
Zmieniony ( 14.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł

© 2017 Uniwersytet Warszawski - Biuro Gospodarcze
joomla apache css firefox mysql php xhtml